LISTA    PRZECHOWYWANYCH
W  ARCHIWUM  DEPOZYTOWYM   P.U.  “ARCHIWUM JP”
   ZASOBÓW   AKT FIRM ISTNIEJĄCYCH

1. Urząd Miasta Poznania w Poznaniu, Plac Kolegiacki 17.

2. ExxonMobil  ESSO Polska Sp. z o.o. w Warszawie,

   ul. Chmielna 85/87.

 3. Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, Al. Niepodległości 16/18.

 4. Kancelaria Prawna “Głowacki, Grynhoff, Hałaziński”

     Spółka jawna w Poznaniu,  ul. Grottgera 4.

 5. “BMT” S.A. DOM  MAKLERSKI w Poznaniu,

     ul. Paderewskiego 8.

 6. GlaxoSmithKline Pharmaceuticale S.A. w Poznaniu

     (dawniej POLFA S.A.).

 

LISTA  PRZECHOWYWANYCH W ARCHIWUM  DEPOZYTOWYM  P.U. “ARCHIWUM JP”
ZASOBÓW  AKT
ZLIKWIDOWANYCH BĄDŹ  UPADŁYCH         PRZEDSIĘBIORSTW

1. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe “TRANSBUD III-Poznań”

   Poznań, ul. Dziadoszańska  10

2. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego we Wrześni

   Września, ul.  Gen. Sikorskiego  36

3. Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna w Środzie Wlkp.

     Środa Wlkp., ul.  20 Października /pawilon/

4. “Rainbow” Sp. z o.o. w Poznaniu, ul.  Dziadoszańska 10

5. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżownikach

   Krzyżowniki – Śródka, Kleszczewo

6. Spółdzielnia Budowlano-Montażowa “Budomont” w Ostrzeszowie

     Ostrzeszów, ul.  Powstańców Wlkp. 15a

7. Spółdzielnia Pracy Remontowo-Budowlana  “Budowa” w Jarocinie

     Jarocin, ul. Zaciszna 1

  8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe “PROMABUD” Sp. z o.o.

     w Luboniu, ul.  Przemysłowa 13/15

9. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Tarnowie Podgórnym

   Tarnowo Podgórne, ul.  Rokietnicka 23

10. Przedsiębiorstwo Zagraniczne “TAIS” w Poznaniu

     Poznań, ul.  Św. Leonarda  ˝

11. Spółdzielnia “Handlowiec” w Wałczu

     Wałcz, ul. Bydgoska 16

12. Wytwórnia Win Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Wałczu

     Wałcz, ul. Sienkiewicza 3

13. Jarocińska Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa PRODEX w Jarocinie

     Jarocin, ul. Wrocławska 46

14. Dom Maklerski “POLINWEST” S.A. w Poznaniu

     Poznań, Stary Rynek  48

15. Spółka Przemysłowo-Handlowa “POMARO” Sp. z o.o. Oborniki Wlkp.

     Oborniki Wlkp., ul.  Staszica  23

16. “WEST TRADING” Sp. z o.o. w Warszawie

     Warszawa, ul.  Kasprzaka 29/31

17. “JAKS” Sp. z o.o. w Osowej Sieni

     Osowa Sień 98, Wschowa

18. Bank Spółdzielczy w Bojanowie

     Bojanowo, ul.  Rynek 20

19. “DomKan” - Metalplast Sp. z o.o. w Obornikach Wlkp.

     Oborniki Wlkp., ul.  Łukowska 7/9

20. Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich w Poznaniu

     Poznań, ul.  Dominikańska  3

21. Państwowy Ośrodek Maszynowy - PUP w Jarocinie

     Jarocin, ul. Św. Ducha  120

22. Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna w Śremie

     Śrem, ul.  Grota Roweckiego /pawilon/

23. Peripherals Poland S.A. Swarzędz-Jasiń

     Swarzędz-Jasin, ul.  Poznańska 15

24. Spółdzielnia Producentów Rolnych w Kłecku

     Kłecko, ul.  Czerniejewska 42

25. Bank Spółdzielczy w Krobi

     Krobia, ul.  Rynek 9

26. Bank Spółdzielczy w Miejskiej Górce

     Miejska Górka, ul. Rynek  3

27. Bank Spółdzielczy w Wąsoszu

     Wasosz, ul.  Mickiewicza 6

28. Textil International Factory Sp. z o.o. w Osiecznej

     Osieczna, ul.  Krzywińska 2

29. Rolimpex-Invest Sp. z o.o. w Poznaniu

     Poznań, ul. Starołęcka 57D

30. INOPOL Zakład Produktów Spożywczych i Chemicznych w Poznaniu

     Poznań, ul.  Chwiałkowskiego 24

31. SERVICE S.A. w Poznaniu

     Poznań, ul.  Szkolna 1

32. Usługowo-Handlowo-Produkcyjna  Spółdzielnia w Bojanowie

     z/s w Gołaszynie

33. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Skokach

     Skoki, ul. Antoniewska  22

34. Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa w Sadach,

     Tarnowo Podgórne

35. “Eksport-Import” W. Bojko w Jarocinie

     Jarocin, ul. Wyszyńskiego 4

36. REEMTSMA International Poland S.A. w Warszawie

     Warszawa, ul.  Damaniewska 41

37. Zakłady Zbożowo-Młynarskie “PZZ” Sp. z o.o. w Górze

     Góra, ul. Zielona  2

38. Spółdzielnia “TARPOL” w Tarnowie

     Gmina Rogoźno, Gościejewo

39. MERCURIUS International Sp. z o.o. we Wrocławiu

   Wrocław, ul. Parkowa  13

40. MERCURIUS Sp. z o.o. w Krakowie

     Kraków, ul. Józefa  25

41. MERCURIUS  Gdańsk

     Gdynia, ul. Śląska 35/37

42. MERCURIUS Warszawa Sp. z o.o. w Warszawie

     Warszawa, ul. Świętojerska 5/7.

43. MERCURIUS Łódź Sp. z o.o.

     Łódź, ul. M. Skłodowskiej-Curie 6

 44. MERCURIUS Szczecin Sp. z o.o. w Szczecinie

     Szczecin, ul. Kolumba 86

45. MERCURIUS Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszczy

     Bydgoszcz, ul. Dworcowa 81b

46. MERCURIUS Katowice Sp. z o.o. w Katowicach

     Katowice, ul.

47. ADLITE S.A.  w Gdańsku

     Gdańsk, ul. Beniowskiego 5

48.  AREX-POL s.c. w Poznaniu

       Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze  29/46

49. POLBEX Sp. z o.o. w Poznaniu

     Poznań, ul.  Dolna Wilda 89

50.  Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lusówku

       Lusówko, ul.  Zespołowa 1, Tarnowo Podgórne

51.  Spółdzielnia “OSIEDLE” w Poznaniu

       Poznań,   ul. Malwowa  24

52.  DAN-POL Sp. z o.o. – joint venture w Poznaniu

       Poznań, ul. Unii Lubelskiej 1

3. “Ślusarczyk” Sp. z o.o. w Skórzewie k/Poznania

     Skórzewo k/ Poznania, ul.  Malwowa 1

54.  Teso Bau  Sp. z o.o. w Poznaniu

       Poznań, ul. Dąbrowskiego 273a

55.  “Reynolds Architectural Systems Poland” Sp. z o.o. w Poznaniu

Poznań, ul. Marcelińska 96.

56.  P.P.H.U. “GRYF” Winiarnia w Górze

  Góra, ul. Targowa 3

57.  “INTERPROD”  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.

  Poznań, ul. Strzelecka 2/6.

58.  Przedsiębiorstwo Budowlane “KONS-FERRUM” Sp. z o.o.

  Poznań, ul. Dziadoszańska 10.

59. “EUREKA” Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pszenna 7.

60. Zakłady Mięsne S.A. w Kościanie, ul. Sienkiewicza 22.

61. “SUPON” Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczego i 

     Ochronnego w Poznaniu, ul. Norwida 14.

62.  “SKAMOS” Sp. z o.o. w Mosinie, ul. Gałczyńskiego 5.

63.  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Rolnictwa “POZH” w Poznaniu z 

       siedzibą w Baranowie, ul. Budowlanych 7. 

 

[Główna] [O nas] [Kontakt] [Klienci] [Depozyty] [Referencje]